Profilo CGA252XVTR
Öne çıkanlar
- Daha sessiz sıkma
- Daha uygun fiyat
- Devir sayısı seçme var
Dikkat edilmesi gerekenler
- Doğrulanmış mağaza teklifi bulunmuyor
| Ürün |
Profilo CGA252XVTR
|
Bosch WAL28PH0TR
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
En uygun fiyat
32.999 TL
Güncel fiyat Satıcı bilgisi bulunamadı
|
En uygun fiyat
39.270 TL
Güncel fiyat Satıcı bilgisi bulunamadı
|
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 32.999 TL | 39.270 TL |
| Yıkama Kapasitesi | 10 | 10 |
| Enerji Sınıfı | C | C |
| Maks. Sıkma Devri | 1200 | 1400 |
| Sıkma Sesi (dB) | 72 | 73 |
| Program Sayısı | - | - |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Çocuk Kilidi | Var | Var |
| Zaman Erteleme | Belirtilmemiş | Belirtilmemiş |
| Genişlik (mm) | 597 | 598 |
| Yükseklik (mm) | 845 | 845 |
| Derinlik (mm) | 588 | 590 |
| Renk | Gri | Beyaz |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Tambur Hacmi | 68 lt | 68 lt |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir | 1400 Devir |
| TASARIM | ||
| Renk | Gri | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm | 845 mm |
| Genişlik | 597 mm | 598 mm |
| Derinlik | 588 mm | 590 mm |
| Ağırlık | 71.8 kg | 77 kg |
| Kapak Çapı | - | 320 mm |
| PERFORMANS | ||
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) | 67 kWh | 67 kWh |
| Enerji Sınıfı (A-G) | C | C |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 191 kWh | 190 kWh |
| Yıllık Su Tüketimi | 12100 lt | 12100 lt |
| Yıkama Sesi | 48 dB | 46 dB |
| Sıkma Sesi | 72 dB | 73 dB |
| DİĞER ÖZELLİKLER | ||
| Ek Özellikler | Program Sonu Uyarısı, Ekstra Sessiz, Kendi Kendini Temizleyen Deterjan Çekmecesi, Sıcaklık Ayarı, SpeedPerfect | Program Sonu Uyarısı, Ekstra Sessiz, Kendi Kendini Temizleyen Deterjan Çekmecesi, Süresiz Miktar Otomatiği |
| Motor Garantisi | 10 Yıl | 10 Yıl |
| Motor Türü | iQDrive Motor | iQDrive Motor |
| Köpük Tarama | Var | Var |
| Devir Sayısı Seçme | Var | - |
| Wi-Fi Desteği | - | Var |
| EMNİYET | ||
| Çocuk Kilidi | Var | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | - | Var |
| GÖSTERGELER | ||
| Kalan Süre Göstergesi | Var | Var |
| KURUTMA | ||
| Kurutma | Yok | Yok |
| PROGRAMLAR | ||
| Soğuk Yıkama | Var | Var |
| Ön Yıkama | Var | Var |
| DOKÜMAN | ||
| Kullanım Kılavuzu | Profilo CGA252XVTR Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu | - |
Profilo CGA252XVTR, hesaplanan genel değerlendirmede 69/100 puanla öne çıkıyor.
Kapasite ve tambur hacmi tarafında Profilo CGA252XVTR avantajlı görünüyor.
Enerji ve tüketim tarafında Profilo CGA252XVTR avantajlı görünüyor.
Yıkama ve sıkma performansı tarafında Bosch WAL28PH0TR avantajlı görünüyor.
Sessizlik ve kullanım konforu tarafında Profilo CGA252XVTR avantajlı görünüyor.
Tasarım ve kullanım esnekliği tarafında Profilo CGA252XVTR avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Mevcut karşılaştırmadaki modellere yakın kapasite, enerji sınıfı, sıkma devri ve fiyat seviyesindeki alternatifleri inceleyin.
Profilo CGA252XVTR kayıtlı teknik özellikler üzerinden hesaplanan genel değerlendirmede öne çıkıyor.
Profilo CGA252XVTR 10 kg yıkama kapasitesiyle karşılaştırmadaki en yüksek kapasiteyi sunuyor.
Profilo CGA252XVTR 72 dB sıkma sesiyle karşılaştırmadaki daha sessiz seçenek olarak görünüyor.
Bosch WAL28PH0TR 1400 rpm maksimum sıkma devrine sahip.
Yıkama kapasitesi, enerji sınıfı, yıllık enerji ve su tüketimi, sıkma devri, sıkma sesi, programlar, kullanım özellikleri ve güncel mağaza fiyatları birlikte değerlendirilmelidir.