Siemens WG54A2Z0TR
Öne çıkanlar
- Daha geniş tambur hacmi
- Daha sessiz sıkma
- Daha uygun fiyat
- Zaman erteleme var
Dikkat edilmesi gerekenler
- Doğrulanmış mağaza teklifi bulunmuyor
| Ürün |
Siemens WG54A2Z0TR
|
Electrolux EW6F2412T
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
En uygun fiyat
42.655 TL
Güncel fiyat Satıcı bilgisi bulunamadı
|
En uygun fiyat
44.499 TL
Güncel fiyat Satıcı bilgisi bulunamadı
|
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 42.655 TL | 44.499 TL |
| Yıkama Kapasitesi | 10 | 10 |
| Enerji Sınıfı | A | A |
| Maks. Sıkma Devri | 1400 | 1400 |
| Sıkma Sesi (dB) | 74 | 76 |
| Program Sayısı | - | 14 |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Çocuk Kilidi | Var | Var |
| Zaman Erteleme | Var | Belirtilmemiş |
| Genişlik (mm) | 598 | 597 |
| Yükseklik (mm) | 845 | 847 |
| Derinlik (mm) | 588 | 636 |
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Tambur Hacmi | 70 lt | 68 lt |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir | 1400 Devir |
| TASARIM | ||
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm | 847 mm |
| Genişlik | 598 mm | 597 mm |
| Derinlik | 588 mm | 636 mm |
| Ağırlık | 74.9 kg | 74.5 kg |
| PERFORMANS | ||
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) | 51 kWh | 51 kWh |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A | A |
| Su Tüketimi | 50 lt | 52 lt |
| Sıkma Sesi | 74 dB | 76 dB |
| DİĞER ÖZELLİKLER | ||
| Ek Özellikler | Program Sonu Uyarısı, AquaSpar, Dokunmatik Tuşlar, Kendi Kendini Temizleyen Deterjan Çekmecesi, LED Gösterge, Sıcaklık Ayarı | Buharlı Yıkama, Kendi Kendini Temizleyen Deterjan Çekmecesi |
| Motor Garantisi | 10 Yıl | 10 Yıl |
| Motor Türü | iQDrive Motor | Inverter Motor |
| Kapı Menteşesi Yönü | Sola | - |
| Köpük Tarama | Var | Var |
| Kırışıklık Önleme | Var | - |
| Yük Sensörü | Var | Var |
| Devir Sayısı Seçme | Var | - |
| Otomatik Yük Miktarı | - | Var |
| EMNİYET | ||
| Su Taşma Emniyeti | Var | Var |
| Çocuk Kilidi | Var | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | Var | - |
| GÖSTERGELER | ||
| Kalan Süre Göstergesi | Var | - |
| KURUTMA | ||
| Kurutma | Yok | Yok |
| PROGRAMLAR | ||
| Zaman Erteleme | Var | - |
| Soğuk Yıkama | Var | - |
| Ön Yıkama | Var | - |
| Program Sayısı | - | 14 |
| Hızlı Yıkama | - | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | - | 20 dakika |
| DOKÜMAN | ||
| Enerji Etiketi | Siemens WG54A2Z0TR Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi | Electrolux EW6F2412T Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Siemens WG54A2Z0TR Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu | - |
Siemens WG54A2Z0TR, hesaplanan genel değerlendirmede 73/100 puanla öne çıkıyor.
Kapasite ve tambur hacmi tarafında Siemens WG54A2Z0TR avantajlı görünüyor.
Enerji ve tüketim tarafında Siemens WG54A2Z0TR avantajlı görünüyor.
Yıkama ve sıkma performansı tarafında Electrolux EW6F2412T avantajlı görünüyor.
Sessizlik ve kullanım konforu tarafında Siemens WG54A2Z0TR avantajlı görünüyor.
Tasarım ve kullanım esnekliği tarafında Siemens WG54A2Z0TR avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Mevcut karşılaştırmadaki modellere yakın kapasite, enerji sınıfı, sıkma devri ve fiyat seviyesindeki alternatifleri inceleyin.
Siemens WG54A2Z0TR kayıtlı teknik özellikler üzerinden hesaplanan genel değerlendirmede öne çıkıyor.
Siemens WG54A2Z0TR 10 kg yıkama kapasitesiyle karşılaştırmadaki en yüksek kapasiteyi sunuyor.
Siemens WG54A2Z0TR 74 dB sıkma sesiyle karşılaştırmadaki daha sessiz seçenek olarak görünüyor.
Siemens WG54A2Z0TR 1400 rpm maksimum sıkma devrine sahip.
Yıkama kapasitesi, enerji sınıfı, yıllık enerji ve su tüketimi, sıkma devri, sıkma sesi, programlar, kullanım özellikleri ve güncel mağaza fiyatları birlikte değerlendirilmelidir.