Vestel CMI 118321
Öne çıkanlar
- Hızlı yıkama var
Dikkat edilmesi gerekenler
- Doğrulanmış mağaza teklifi bulunmuyor
| Ürün |
Vestel CMI 118321
|
Hoover HWP 211AMBC/1-17
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
En uygun fiyat
33.000 TL
Güncel fiyat Satıcı bilgisi bulunamadı
|
En uygun fiyat
32.399 TL
Hepsiburada Hoover HWP 211AMBC/1-17 Çamaşır Makinesi fiyatı Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 33.000 TL | 32.399 TL |
| Yıkama Kapasitesi | 11 | 11 |
| Enerji Sınıfı | A | A |
| Maks. Sıkma Devri | 1200 | 1200 |
| Sıkma Sesi (dB) | 76 | 76 |
| Program Sayısı | 15 | 16 |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Çocuk Kilidi | Belirtilmemiş | Belirtilmemiş |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Genişlik (mm) | 600 | 600 |
| Yükseklik (mm) | 850 | 850 |
| Derinlik (mm) | 630 | 640 |
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 11 kg | 11 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir | 1200 Devir |
| TASARIM | ||
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm | 600 mm |
| Derinlik | 630 mm | 640 mm |
| PERFORMANS | ||
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) | 53 kWh | 53 kWh |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A | A |
| Su Tüketimi | 54 lt | 52 lt |
| Sıkma Sesi | 76 dB | 76 dB |
| DİĞER ÖZELLİKLER | ||
| Ek Özellikler | Antialerjik Program, Bumerang Gövde | - |
| Motor Türü | Inverter Motor | - |
| Wi-Fi Desteği | - | Var |
| KURUTMA | ||
| Kurutma | Yok | Yok |
| PROGRAMLAR | ||
| Program Sayısı | 15 | 16 |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Hızlı Yıkama | Var | - |
| Hızlı Yıkama Süresi | 12 dakika | - |
| DOKÜMAN | ||
| Enerji Etiketi | Vestel CMI 118321 Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi | Hoover HWP 211AMBC/1-17 Çamaşır Makinesi Enerji Etiketi |
| EMNİYET | ||
| Su Taşma Emniyeti | - | Var |
Vestel CMI 118321, hesaplanan genel değerlendirmede 65/100 puanla öne çıkıyor.
Kapasite ve tambur hacmi tarafında Vestel CMI 118321 avantajlı görünüyor.
Enerji ve tüketim tarafında Vestel CMI 118321 avantajlı görünüyor.
Yıkama ve sıkma performansı tarafında Vestel CMI 118321 avantajlı görünüyor.
Sessizlik ve kullanım konforu tarafında Vestel CMI 118321 avantajlı görünüyor.
Tasarım ve kullanım esnekliği tarafında Vestel CMI 118321 avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Mevcut karşılaştırmadaki modellere yakın kapasite, enerji sınıfı, sıkma devri ve fiyat seviyesindeki alternatifleri inceleyin.
Vestel CMI 118321 kayıtlı teknik özellikler üzerinden hesaplanan genel değerlendirmede öne çıkıyor.
Vestel CMI 118321 11 kg yıkama kapasitesiyle karşılaştırmadaki en yüksek kapasiteyi sunuyor.
Vestel CMI 118321 76 dB sıkma sesiyle karşılaştırmadaki daha sessiz seçenek olarak görünüyor.
Vestel CMI 118321 1200 rpm maksimum sıkma devrine sahip.
Yıkama kapasitesi, enerji sınıfı, yıllık enerji ve su tüketimi, sıkma devri, sıkma sesi, programlar, kullanım özellikleri ve güncel mağaza fiyatları birlikte değerlendirilmelidir.