Vestfrost VFR 10142
Öne çıkanlar
- Daha yüksek sıkma devri
- Daha düşük yıllık enerji tüketimi
- Daha düşük yıllık su tüketimi
- Daha sessiz yıkama
Dikkat edilmesi gerekenler
- Sıkma sesi bilgisi bulunmuyor
| Ürün |
Vestfrost VFR 10142
|
Beko CM 10120
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
En uygun fiyat
21.835 TL
Idefix Vestfrost VFR 10142 Çamaşır Makinesi fiyatı Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
En uygun fiyat
42.300 TL
Hepsiburada Beko CM 10120 Çamaşır Makinesi fiyatı Ücretsiz Kargo Mağazaya Git
|
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 21.834 TL | 42.300 TL |
| Yıkama Kapasitesi | 10 | 10 |
| Enerji Sınıfı | B | B |
| Maks. Sıkma Devri | 1400 | 1200 |
| Sıkma Sesi (dB) | - | 72 |
| Program Sayısı | - | 15 |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Çocuk Kilidi | Var | Var |
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Genişlik (mm) | 600 | 600 |
| Yükseklik (mm) | 845 | 840 |
| Derinlik (mm) | 600 | 640 |
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir | 1200 Devir |
| TASARIM | ||
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Yükseklik | 845 mm | 840 mm |
| Genişlik | 600 mm | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm | 640 mm |
| Ağırlık | - | 71 kg |
| PERFORMANS | ||
| Enerji Sınıfı (A-G) | B | B |
| Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) | - | 59 kWh |
| Yıllık Enerji Tüketimi | - | 214 kWh |
| Su Tüketimi | - | 52 lt |
| Yıllık Su Tüketimi | - | 12539 lt |
| Yıkama Sesi | - | 54 dB |
| Sıkma Sesi | - | 72 dB |
| DİĞER ÖZELLİKLER | ||
| Ek Özellikler | Antialerjik Program, LED Gösterge, Yarım Yük | Sıcaklık Ayarı, Takip Göstergesi |
| Motor Türü | Inverter Motor | Inverter Motor |
| Su Girişi | - | Tek |
| Kırışıklık Önleme | - | Var |
| Dinamik Rezistans | - | Var |
| Deterjan Sistemi | - | Var |
| EMNİYET | ||
| Su Taşma Emniyeti | Var | Var |
| Çocuk Kilidi | Var | Var |
| Su Kesik Emniyeti | - | Var |
| Dengesiz Yük Kontrolü | - | Var |
| Elektronik Su Kontrolü | - | Var |
| KURUTMA | ||
| Kurutma | Yok | Yok |
| PROGRAMLAR | ||
| Zaman Erteleme | Var | Var |
| Hızlı Yıkama | Var | Var |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika | 14 dakika |
| Program Sayısı | - | 15 |
| Ön Yıkama | - | Var |
| GÖSTERGELER | ||
| Kalan Süre Göstergesi | - | Var |
| DOKÜMAN | ||
| Kullanım Kılavuzu | - | Beko CM 10120 Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu |
Beko CM 10120, hesaplanan genel değerlendirmede 72/100 puanla öne çıkıyor.
Kapasite ve tambur hacmi tarafında Vestfrost VFR 10142 avantajlı görünüyor.
Enerji ve tüketim tarafında Beko CM 10120 avantajlı görünüyor.
Yıkama ve sıkma performansı tarafında Beko CM 10120 avantajlı görünüyor.
Sessizlik ve kullanım konforu tarafında Beko CM 10120 avantajlı görünüyor.
Tasarım ve kullanım esnekliği tarafında Vestfrost VFR 10142 avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Mevcut karşılaştırmadaki modellere yakın kapasite, enerji sınıfı, sıkma devri ve fiyat seviyesindeki alternatifleri inceleyin.
Beko CM 10120 kayıtlı teknik özellikler üzerinden hesaplanan genel değerlendirmede öne çıkıyor.
Vestfrost VFR 10142 10 kg yıkama kapasitesiyle karşılaştırmadaki en yüksek kapasiteyi sunuyor.
Beko CM 10120 72 dB sıkma sesiyle karşılaştırmadaki daha sessiz seçenek olarak görünüyor.
Vestfrost VFR 10142 1400 rpm maksimum sıkma devrine sahip.
Yıkama kapasitesi, enerji sınıfı, yıllık enerji ve su tüketimi, sıkma devri, sıkma sesi, programlar, kullanım özellikleri ve güncel mağaza fiyatları birlikte değerlendirilmelidir.