Huawei Nova 13 Pro
66
31.989 TL
Ekran Boyutu: 6.76 inç
Dahili Depolama: 512 GB
Bellek (RAM): 12 GB
Batarya Kapasitesi: 5000 mAh
Hızlı Şarj Gücü (Maks.): 100 W
5G: yok
Suya Dayanıklılık: yok
Kablosuz Şarj: yok
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 04-05-2026 | 31.989 TL |
Huawei Nova 13 Pro Satıcı Fiyatları
Huawei Nova 13 Pro 512 Gb 12Gb Ram Siyah (Huawei Türkiye Garantili)
En Ucuz
Satıcı: GRAND DAĞITIM
Distribütör Garantili
Renk: Siyah
31.990 TL
Ücretsiz Kargo
3 saat önce
Huawei Nova 13 Pro 512 Gb 12Gb Ram Beyaz (Huawei Türkiye Garantili)
En Ucuz
Satıcı: GRAND DAĞITIM
Distribütör Garantili
Renk: Beyaz
31.990 TL
Ücretsiz Kargo
3 saat önce
HUAWEI nova 13 Pro Siyah, 12GB+512GB, 6 Ay Ekran Hasarı Garantisi
Distribütör Garantili
Renk: Siyah
32.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Huawei Nova 13 Pro 12/512 GB Akıllı Telefon Siyah
Distribütör Garantili
Renk: Siyah
32.999 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
Huawei Nova 13 Pro 12/512 GB Akıllı Telefon Yeşil
Distribütör Garantili
Renk: Yeşil
32.999 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
Huawei Nova 13 Pro 512 GB (Huawei Türkiye Garantili) Siyah
Satıcı: Azur
Distribütör Garantili
Renk: Siyah
72.999 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
Huawei Nova 13 Pro 512 GB (Huawei Türkiye Garantili) Haki
Satıcı: Azur
Distribütör Garantili
79.000 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
İlk Fiyat
31.989 TL
Güncel Fiyat
31.989 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
04/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu Telefon Kimler İçin Uygun?
Huawei Nova 13 Pro modeli; video ve oyun odaklı kullanıcılar, uzun pil ömrü arayanlar, kamera odaklı kullanıcılar, çoklu görev yapanlar için uygun bir cep telefonudur. Günlük kullanımda sunduğu performans ve donanım dengesiyle farklı kullanıcı profillerine hitap eder.
Huawei Nova 13 Pro Avantajları
- Geniş 6.76" ekran ile multimedya deneyimi
- 12 GB RAM ile akıcı kullanım
- 512 GB geniş dahili depolama
- 5000 mAh uzun pil ömrü
- 50 MP arka kamera çözünürlüğü
Dezavantajları
- Hızlı şarj gücü düşük
- Suya dayanıklılık sertifikası bulunmuyor
- Kablosuz şarj desteği yok
EKRAN
| Ekran Boyutu | 6.76 İnç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1224x2776 (FHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 449 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Alanı | 107.23 cm² |
| Ekran Özellikleri | Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO), HDR, Multi Touch, DCI-P3 Renk Uzayı, Çerçevesiz Tasarım, Sürekli Açık Ekran (Always-on Display), Eğimli Ekran (3D), Ekran İçinde Ön Kamera, 10bit Renk Derinliği, 300 Hz Dokunma Tepki Hızı, 2160Hz PWM Dimming |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Ekran / Gövde Oranı | 87.61 % |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi (Tipik) | 5000 mAh |
| Şarj | USB Type-C |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks.) | 100 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (100W) |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Değişir Batarya | Yok |
| Batarya Özellikleri | 9 Dakikada %50 Dolum |
KAMERA
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Multi-Spectrum Colour Temperature Sensor, Portre Modu (Bokeh), Phase Detect Auto-Focus (PDAF), Çift Aralıklı Diyafram (Dual Aperture), Color temperature sensor, Flicker Sensör, Yapay Zeka (AI) Destekli Portre Modu, HDR, Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama, Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü, Lazer Otomatik Odaklama (Laser Auto Focus-LDAF), Panorama, RAW Kayıt Yapabilme, Otomatik Odaklama, Sesli komut, Makro (Macro) Çekim (2 cm), Zamanlayıcı |
| Flaş | 2 LED, Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.4 |
| Diyafram Açıklığı (Maks) | F4.0 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS), Time-lapse (Hyperlapse), Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 30fps, 2160p @ 30fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 480fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı, Makro (Macro) Çekim, Ekstra Geniş Açı (112°), 16mm |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Telephoto, Optik Görüntü Sabitleyici (OIS), Dijital görüntü sabitleyici (EIS), Optik Zoom (3x), 30x Dijital Zoom |
| İkinci Ön Kamera | Var |
| İkinci Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Ön Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Ön Kamera Özellikleri | Optik Zoom (2x), Otomatik Odaklama, Telephoto |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 60 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Ön Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama, Portre Modu, Phase Detect Auto-Focus (PDAF), HDR, Sesle Komut, Gesture Shot, Zamanlayıcı (self-timer), Dijital görüntü sabitleyici (EIS), Panorama Selfi, 100° Açılı |
TEMEL DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Huawei Kirin 8000 |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.4 GHz |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.18 GHz |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.84 GHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G610 MC4 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 7 nm |
| AnTuTu Puanı (v10) | 653.300 Puan |
| Geekbench 6 (Single-core) | 975 Puan |
| Geekbench 6 (Multi-core) | 2.855 Puan |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512/1TB Depolama seçeneği var |
TASARIM
| Boy | 163.4 mm |
| En | 74.9 mm |
| Kalınlık | 7.82 mm |
| Ağırlık | 209 Gram |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Beyaz, Mor, Yeşil |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Plastik (Metalik Görünümlü) |
AĞ BAĞLANTILARI
| 2G | Var |
| 3G | Var |
| 4G | Var |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Yok |
İŞLETİM SİSTEMİ
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 (S) |
| Kullanıcı Arayüzü | EMUI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | EMUI 14.2 |
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz), 1024QAM, 8x8 MIMO, 2X MIMO, MU-MIMO, MIMO, HE160, Wi-Fi Hotspot |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Bluetooth Özellikleri | A2DP, AAC, BLE, L2HC, LDAC, SBC |
| Navigasyon Özellikleri | GPS, A-GPS, BDS, GLONASS, Galileo, QZSS, Dual-Frequency GPS, GPS (L1 + L5), QZSS (L1 + L5), BeiDou (B1I+B1C+B2a+B2b), Galileo (E1 + E5a + E5b), NavIC |
ÇOKLU ORTAM
| Radyo | Yok |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo, Çift Hoparlör |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
ÖZELLİKLER
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Görüntülü Konuşma (Uygulama) | Var |
| Sensörler | İvmeölçer, Jiroskop, Pusula, Ortam Işığı Sensörü, Sanal Ortam Işığı Algılama, Sanal Yakınlık Sensörü |
| Parmak izi Okuyucu | Var |
| Parmak izi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| SAR Değeri 10g (Baş) | 0.92 W/kg |
| SAR Değeri 10g (Vücut) | 1.28 W/kg |
| Servis ve Uygulamalar | Ekran Yansıtma (Screen Mirroring), Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON), Karanlık Mod (Dark Mode), Yüz Tanımlama |
DİĞER BAĞLANTILAR
| USB Versiyonu | 2.0 |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
TEMEL BİLGİLER
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Ekim |
| Çıkış Tarihi | 2025, Şubat |
| Seri | Huawei Nova |
| Alt Seri | Huawei Nova 13 |
| Kullanım Kılavuzu | Huawei Nova 13 Pro Kullanım Kılavuzu |
| Not | Google Mobil Hizmetler (GMS) ön yüklü gelmemektedir. |