Poco F5 Pro
71
26.053 TL
Ekran Boyutu: 6.67 inç
Dahili Depolama: 512 GB
Bellek (RAM): 12 GB
Batarya Kapasitesi: 5160 mAh
Hızlı Şarj Gücü (Maks.): 67 W
5G: var
Suya Dayanıklılık: var
Kablosuz Şarj: var
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 04-05-2026 | 26.053 TL |
Poco F5 Pro Satıcı Fiyatları
Poco F5 Pro 512 GB 12 GB Ram Xiaomi Türkiye Garantili
En Ucuz
Satıcı: CepHane Teknoloji
Distribütör Garantili
26.054 TL
Ücretsiz Kargo
30 dk önce
Poco F5 Pro 512 12 5G (Xiaomi Türkiye Garantili) Beyaz
Satıcı: CepHane Teknoloji
Distribütör Garantili
Renk: Beyaz
26.202 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Poco Xiaomi F5 Pro 12 GB 512 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili)
Satıcı: Cephane Teknoloji
Distribütör Garantili
26.322 TL
Ücretsiz Kargo
37 dk önce
POCO F5 Pro 512 GB 12 GB RAM Beyaz Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)
Satıcı: CepHane Teknoloji
Distribütör Garantili
Renk: Beyaz
27.199 TL
Ücretsiz Kargo
44 dk önce
Poco F5 Pro 512 GB 12 GB Ram (Poco Türkiye Garantili) Siyah
Satıcı: nitech bilişim
Distribütör Garantili
Renk: Siyah
27.999 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
Poco F5 Pro 512 GB 12 GB Ram (Poco Türkiye Garantili) Beyaz
Satıcı: CepHane Teknoloji
Distribütör Garantili
Renk: Beyaz
28.651 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
POCO F5 Pro 512 GB 12 GB RAM Siyah Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)
Satıcı: Doğa Bilişim
Distribütör Garantili
Renk: Siyah
29.699 TL
Ücretsiz Kargo
44 dk önce
Poco F5 Pro 512 GB 12 GB Ram (Poco Türkiye Garantili) Siyah
Satıcı: Doğabilişim
Distribütör Garantili
Renk: Siyah
29.999 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
Poco F5 Pro 512 GB 12 GB Ram (Poco Türkiye Garantili) Beyaz
Satıcı: NESA GSM
Distribütör Garantili
Renk: Beyaz
31.292 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
İlk Fiyat
26.053 TL
Güncel Fiyat
26.053 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
04/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu Telefon Kimler İçin Uygun?
Poco F5 Pro modeli; video ve oyun odaklı kullanıcılar, uzun pil ömrü arayanlar, kamera odaklı kullanıcılar, çoklu görev yapanlar, dış mekân kullanımına önem verenler için uygun bir cep telefonudur. Günlük kullanımda sunduğu performans ve donanım dengesiyle farklı kullanıcı profillerine hitap eder.
Poco F5 Pro Avantajları
- Geniş 6.67" ekran ile multimedya deneyimi
- 12 GB RAM ile akıcı kullanım
- 512 GB geniş dahili depolama
- 5160 mAh uzun pil ömrü
- 67 WW hızlı şarj desteği
- Kablosuz şarj desteği
- 64 MP arka kamera çözünürlüğü
Dezavantajları
- Suya dayanıklılık sertifikası (IPX3) yetersiz kalabilir
EKRAN
| Ekran Boyutu | 6.67 İnç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440x3200 (QHD+) Piksel |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Piksel Yoğunluğu | 526 PPI |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Ekran Alanı | 107.01 cm² |
| Ekran Özellikleri | Dolby Vision, HDR, HDR10+, Çizilmeye Dirençli Cam, HDR10, Multi Touch, DCI-P3 Renk Uzayı, Çerçevesiz Tasarım, Sürekli Açık Ekran (Always-on Display), DC Dimming, DCI-P3 100%, Delta-E < 0.30, Ekran İçinde Ön Kamera, JNCD 0.25, 5.000.000:1 Kontrast Oranı, 12bit Renk Derinliği, 480 Hz Screen Touch Response, 500 cd/m² (nit) Parlaklık, 1000 cd/m² (nit) Parlaklık (HBM), 1400 cd/m² (nit) Parlaklık (Maks.), 1920Hz PWM Dimming |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 5 |
| Renk Sayısı | 68 Milyar |
| Ekran / Gövde Oranı | 87.14 % |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi (Tipik) | 5160 mAh |
| Konuşma Süresi (4G) | 34.5 Saat |
| Bekleme Süresi (4G) | 480 Saat |
| Video Oynatma | 20 Saat |
| Şarj | USB Type-C |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks.) | 67 W |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (67W) |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Kablosuz Şarj Özellikleri | Kablosuz Hızlı Şarj, Kablosuz Hızlı Şarj (30W) |
| Değişir Batarya | Yok |
KAMERA
| Kamera Çözünürlüğü | 64 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Var |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh), Phase Detect Auto-Focus (PDAF), HDR, Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama, Panorama, Otomatik Odaklama, Sesli komut, Makro (Macro) Çekim (4 cm), Seri Çekim (Burst) Modu, Zamanlayıcı, 0.7μm (1.4μm) Piksel, 6 Elementli Lens |
| Flaş | 3 LED, Çift Tonlu |
| Diyafram Açıklığı | F1.79 |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/2 İnç |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Video FPS Değeri | 24 fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS), Time-lapse (Hyperlapse), Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps, 1080p @ 30fps, 1080p @ 60fps, 2160p @ 30fps, 2160p @ 60fps, 4320p @ 24fps |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 120fps, 720p @ 1920fps, 720p @ 240fps, 720p @ 480fps, 720p @ 960fps, 1080p @ 120fps, 1080p @ 240fps, 1080p @ 960fps |
| İkinci Arka Kamera | Var |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı, Ekstra Geniş Açı (120°) |
| Üçüncü Arka Kamera | Var |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.4 |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Makro (Macro) Çekim |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.45 |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu, HDR, Sanal Flaş, Sesle Komut, Yavaş Çekim (Slow Motion) Video Kayıt, Time-lapse (Hyperlapse), Zamanlayıcı (self-timer), 720p @ 120fps Kayıt |
TEMEL DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 (SM8475) |
| CPU Frekansı | 3.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.0 GHz ARM Cortex-X2 (Kryo) |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.5 GHz ARM Cortex-A710 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 1.8 GHz ARM Cortex-A510 |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno |
| GPU Frekansı | 900 MHz |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| AnTuTu Puanı (v9) | 1.088.300 Puan |
| AnTuTu Puanı (v10) | 1.350.300 Puan |
| AnTuTu Puanı (v11) | 1.420.900 Puan |
| Geekbench 5 (Single-core) | 1.270 Puan |
| Geekbench 5 (Multi-core) | 3.930 Puan |
| Geekbench 6 (Single-core) | 1.710 Puan |
| Geekbench 6 (Multi-core) | 4.305 Puan |
| Bellek (RAM) | 12 GB |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | 8/12GB RAM seçeneği var |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | 256/512GB Depolama seçeneği var |
TASARIM
| Boy | 162.78 mm |
| En | 75.44 mm |
| Kalınlık | 8.59 mm |
| Ağırlık | 204 Gram |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Beyaz |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Plastik (Cam Görünümlü) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Plastik (Metalik Görünümlü) |
AĞ BAĞLANTILARI
| 2G | Var |
| 2G Frekansları | 850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz |
| 3G | Var |
| 3G Frekansları | (band 19) MHz, 800 (band 6) MHz, 850 (band 5) MHz, 900 (band 8) MHz, 1700 (band 4) MHz, 1900 (band 2) MHz, 2100 (band 1) MHz |
| 4G | Var |
| 4G Frekansları | 700 (band 28) MHz, 800 (band 18) MHz, 800 (band 19) MHz, 800 (band 20) MHz, 850 (band 5) MHz, 900 (band 8) MHz, 1700 (band 66) MHz, 1700/2100 (band 4) MHz, 1800 (band 3) MHz, 1900 (band 2) MHz, 2100 (band 1) MHz, 2600 (band 7) MHz |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| 4.5G Desteği | Var |
| 5G | Var |
İŞLETİM SİSTEMİ
| İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Kullanıcı Arayüzü | MI UI |
| Lansman Arayüz Versiyonu | MIUI 14 |
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz), Wi-Fi Direct, Wi-Fi Hotspot, MiraCast |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Kızılötesi | Var |
| Navigasyon Özellikleri | GPS, A-GPS, BDS, GLONASS, Galileo, QZSS |
ÇOKLU ORTAM
| Hoparlör Özellikleri | Stereo, Çift Hoparlör |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
ÖZELLİKLER
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | IPX3 |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Seviyesi | IP5X |
| Görüntülü Konuşma (Uygulama) | Var |
| Sensörler | İvmeölçer, Jiroskop, Yakınlık Sensörü, Pusula, Ortam Işığı Sensörü, Ortam Işığı Sensörü (Arka) |
| Parmak izi Okuyucu | Var |
| Parmak izi Okuyucu Özellikleri | Ekran İçinde |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok |
| SAR Değeri 10g (Baş) | 0.998 W/kg |
| SAR Değeri 10g (Vücut) | 0.997 W/kg |
| Servis ve Uygulamalar | Dahili Likit Soğutma Sistemi, Dolby Atmos, Ekran Yansıtma (Screen Mirroring), Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON), Gürültü Önleyici 2 Mikrofon, Hi-Res Audio Sertifikası, HWA (Hi-Res Wireless Audio), Karanlık Mod (Dark Mode), Sanal RAM Artırma (7GB), Tek Elde Kullanım Modu, Vapor-Chamber Soğutma, Yüz Tanımlama |
| Kutu İçeriği | Şeffaf Arka Kapak Kılıfı, SIM Çıkartma İğnesi, USB Güç Adaptörü (67W), USB Kablosu |
DİĞER BAĞLANTILAR
| USB Versiyonu | 2.0 |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
TEMEL BİLGİLER
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Mayıs |
| Seri | Poco F |