Altus ALA 132 I
11.438 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
65 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
567 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 11.438 TL |
Altus ALA 132 I Satıcı Fiyatları
Altus ALA-132 I G Enerji Sınıfı 65 Lt Ankastre Fırın - Inox
En Ucuz
Satıcı: BakserLTD
11.438 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
Altus ALA-132 I G Enerji Sınıfı 65 Lt Ankastre Fırın - Inox
Satıcı: COŞAR KARDEŞLER
14.000 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
İlk Fiyat
11.438 TL
Güncel Fiyat
11.438 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Altus ALA 132 I Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 65 lt |
| Diğer Özellikler | Standart Tepsi, Teleskopik Raylı İç Izgara, Elektroturbo Fırın, Fanlı Izgara, Hızlı Ön Isıtma, Inox |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 567 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Altus ALA 132 I Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |