Arçelik AFC 121 SR
9.786 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
590 mm
Yükseklik
600 mm
Derinlik
570 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 9.786 TL |
Arçelik AFC 121 SR Satıcı Fiyatları
Arçelik Afc 121 Sr Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: ErhanGülener
9.786 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Arçelik AFC 121 SR 66 lt Ankastre Fırın
Satıcı: ErhanGülener
10.185 TL
Ücretsiz Kargo
44 dk önce
Arçelik AFC 121 SR Ankastre Fırın - Siyah
Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri
10.402 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
Arçelik AFC 121 SR Ankastre Fırın - Siyah
Satıcı: KAHRAMANOĞULLARI DAYTÜKETİM
10.406 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
Arçelik Afc 121 Sr Ankastre Fırın
Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası
10.649 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Arçelik AFC 121 SR 66 lt Ankastre Fırın
Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası
10.746 TL
Ücretsiz Kargo
44 dk önce
Arçelik AFC 121 SR Ankastre Fırın
Satıcı: ZÜMPA DAYANIKLI TÜKETİM
11.649 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Arçelik AFC 121 SR Ankastre Fırın
Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN
11.700 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
9.786 TL
Güncel Fiyat
9.786 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik AFC 121 SR Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 66 lt |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, İç Izgara, Standart Tepsi, Börek Yapma Fonksiyonu, Buharlı Temizleme, Çift Camlı Kapak, Fanlı Pişirme, Pratik Çıkarılabilir Ve Kolay Temizlenebilir İç Cam, Statik Fonksiyon |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.75 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Yok |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 600 mm |
| Genişlik | 590 mm |
| Derinlik | 570 mm |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Arçelik AFC 121 SR Ankastre Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik AFC 121 SR Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |