Beko BFC 211 SR
9.333 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
567 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 9.333 TL |
Beko BFC 211 SR Satıcı Fiyatları
Beko Bfc 211 Sr Ankastre Fırın - Siyah
En Ucuz
Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ
9.333 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
Beko Bfc 211 Sr Ankastre Fırın - Siyah
Satıcı: sepette
9.360 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
Beko BFC 211 SR Ankastre Fırın
Satıcı: Altunbaş Beyaz Eşya Mobilya
11.163 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
9.333 TL
Güncel Fiyat
9.333 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Beko BFC 211 SR Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 66 lt |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, İç Izgara, Standart Tepsi, Börek Pişirme Özelliği, Çift Camlı Kapak, Elektro Turbo, Pratik Çıkarılabilir Ve Kolay Temizlenebilir İç Cam, Statik Fonksiyon, Üst Isıtıcı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 567 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Beko BFC 211 SR Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |