Bosch HBF512BB1T
15.997 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
7
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 15.997 TL |
Bosch HBF512BB1T Satıcı Fiyatları
Bosch Hbf512bb1t Siyah Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: beyazstore
15.997 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Bosch HBF512BB1T Fırın Ankastre Siyah
Satıcı: Derya Halı
16.925 TL
Ücretsiz Kargo
40 dk önce
BOSCH HBF512BB1T SİYAH ANKASTRE FIRIN
Satıcı: kapidakifirsat
16.998 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Bosch Hbf512bb1t Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: MaviHeybe Ankara
17.398 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Bosch HBF512BB1T Fırın Ankastre Siyah
Satıcı: tunahangrup
17.399 TL
Ücretsiz Kargo
40 dk önce
Bosch HBF512BB1T 66 LT Ankastre Fırın
Satıcı: kapidakifirsat
17.730 TL
Ücretsiz Kargo
22 dk önce
Bosch HBF512BB1T 66 L Ankastre Fırın Siyah
Satıcı: KARDA
17.890 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Bosch HBF512BB1T 66 L Ankastre Fırın Siyah
Satıcı: Derya Home
17.899 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Bosch HBF512BB1T Ankastre Fırın
Satıcı: TuTech İstanbul
17.937 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Bosch HBF512BB1T 66 LT Ankastre Fırın
Satıcı: gurbuzgrup
18.422 TL
Ücretsiz Kargo
22 dk önce
İlk Fiyat
15.997 TL
Güncel Fiyat
15.997 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Bosch HBF512BB1T Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 7 |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Emaye Tepsi, Kombi Tel Izgara, Universal Tava, 3D Pişirme Özelliği, Hassas Sıcak Hava, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu, Hızlı Ön Isıtma, LED Ekran, Pizza Modu |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 30.9 kg |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Bosch HBF512BB1T Ankastre Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Bosch HBF512BB1T Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |