Bosch HBF512BH1T
16.494 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 16.494 TL |
Bosch HBF512BH1T Satıcı Fiyatları
Bosch Hbf512bh1t Antrasit Gri 66 Lt Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: beyazstore
16.494 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Bosch Hbf512bh1t Antrasit Gri 66 Lt Ankastre Fırın
Satıcı: ÇAKIRTAŞ
16.495 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Bosch HBF512BH1T 66 LT Ankastre Fırın
Satıcı: tunahangrup
16.699 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
BOSCH HBF512BH1T ANTRASİT ANKASTRE FIRIN
Satıcı: kapidakifirsat
16.798 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
Bosch HBF512BH1T 66 L Ankastre Fırın Gümüş
Satıcı: Nailoğulları
17.631 TL
Ücretsiz Kargo
41 dk önce
Bosch HBF512BH1T 66 L Ankastre Fırın Gümüş
Satıcı: KARDA
17.656 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Bosch HBF512BH1T 66 L Ankastre Fırın Gümüş
Satıcı: tunahangrup
17.680 TL
Ücretsiz Kargo
41 dk önce
Bosch HBF512BH1T 66 LT Ankastre Fırın
Satıcı: kapidakifirsat
17.730 TL
Ücretsiz Kargo
23 dk önce
Bosch HBF512BH1T Ankastre Fırın
Satıcı: TuTech İstanbul
17.928 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
Bosch HBF512BH1T 66 L Ankastre Fırın Gümüş
Satıcı: Aslanbey DTM
19.489 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
16.494 TL
Güncel Fiyat
16.494 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Bosch HBF512BH1T Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Emaye Tepsi, Kombi Tel Izgara, Universal Tava, Hassas Sıcak Hava, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu, LED Ekran |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 30.8 kg |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Bosch HBF512BH1T Ankastre Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Bosch HBF512BH1T Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |