Bosch HBF512BW1T
15.984 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
7
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 15.984 TL |
Bosch HBF512BW1T Satıcı Fiyatları
Bosch Hbf512bw1t Beyaz Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: beyazstore
16.161 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Bosch HBF512BW1T 66 LT Ankastre Fırın
Satıcı: Goktaslarprestij
16.164 TL
Ücretsiz Kargo
22 dk önce
Bosch HBF512BW1T 66 L Ankastre Fırın Beyaz
Satıcı: Nailoğulları
16.274 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
BOSCH HBF512BW1T BEYAZ ANKASTRE FIRIN
Satıcı: kapidakifirsat
16.598 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
Bosch Hbf512bw1t Serie 2 Ankastre Fırın 60 X 60 Cm Beyaz
Satıcı: Alya Teknoloji
16.804 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
BOSCH HBF512BW1T BEYAZ ANKASTRE FIRIN
Satıcı: Ankara Beyaz Eşya
16.944 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
Bosch HBF512BW1T 66 LT Ankastre Fırın
Satıcı: eviminkeyfi
17.280 TL
Ücretsiz Kargo
22 dk önce
Bosch HBF512BW1T 66 L Ankastre Fırın Beyaz
Satıcı: karda
17.644 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Bosch HBF512BW1T 66 L Ankastre Fırın Beyaz
Satıcı: Derya Home
18.279 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Bosch Hbf512bw1t - Serie 2 Ankastre Fırın 60 X 60 Cm Beyaz
Satıcı: KARDA
19.300 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
15.984 TL
Güncel Fiyat
15.984 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Bosch HBF512BW1T Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 7 |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Emaye Tepsi, Kombi Tel Izgara, Universal Tava, 3D Pişirme Özelliği, Hassas Sıcak Hava, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu, LED Ekran, Pizza Modu |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Aynı Anda Pişirebilme | 3 |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 31.3 kg |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Bosch HBF512BW1T Ankastre Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Bosch HBF512BW1T Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |