Bosch HBF514BB0T
14.601 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 14.601 TL |
Bosch HBF514BB0T Satıcı Fiyatları
Bosch 66 lt HBF514BB0T Ankastre Fırın 8 Programlı Enerji Sınıfı A Çok Fonksiyonlu Pişirme - Siyah
En Ucuz
Satıcı: ALIŞVERIŞ YUVASI
14.601 TL
Ücretsiz Kargo
41 dk önce
Bosch HBF514BB0T Ankastre Fırın
Satıcı: Ankara Beyaz Eşya
14.892 TL
Ücretsiz Kargo
31 dk önce
Bosch HBF514BB0T 60 LT Ankastre Fırın
Satıcı: t-a-home
15.894 TL
Ücretsiz Kargo
48 dk önce
Bosch Hbf514bb0t Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: MaviHeybe Ankara
15.901 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Bosch Hbf514bb0t Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: Haksam35
16.245 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Bosch 66 lt HBF514BB0T Ankastre Fırın 8 Programlı Enerji Sınıfı A Çok Fonksiyonlu Pişirme - Siyah
Satıcı: MaviHeybe Ankara
16.319 TL
Ücretsiz Kargo
41 dk önce
Bosch HBF514BB0T Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: BOSCH BAYİİ YILMAZ ERETKUN KÖŞK DAY T
20.000 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
14.601 TL
Güncel Fiyat
14.601 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Bosch HBF514BB0T Avantajları
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 66 lt |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Alt Isıtıcı, Cam İç Kapak, Emaye Tepsi, Gömülebilir Düğmeler, Hızlı Isıtma, Soğuk Hava Fanı, Teleskopik Tepsi Rafı, Universal Tava, Üst Isıtıcı, 3D Sıcak Hava Dolaşımı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.98 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Açık Kapıda Derinlik | 1010 mm |
| Ağırlık | 32 kg |