Bosch HBG655NW1
34.048 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
71 lt
Fonksiyon
13
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 34.048 TL |
Bosch HBG655NW1 Satıcı Fiyatları
Bosch Hbg655nw1 Beyaz Ankastre Fırın ( Açıklamayı Okuyun)
En Ucuz
Satıcı: Ulusal Avm
34.048 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Bosch Hbg655nw1 Ankastre Fırın
Satıcı: Alya Teknoloji
38.527 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
34.048 TL
Güncel Fiyat
34.048 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Bosch HBG655NW1 Avantajları
- 71 litre geniş iç hacim
- 13 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 13 |
| Hacim | 71 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Cam İç Kapak, Emaye Tepsi, Hızlı Isıtma, Kombi Tel Izgara, Sıcak Tutma Fonksiyonu, Soğuk Hava Fanı, Universal Tava, Atıl Isı Göstergesi, Fanlı Izgara, Paslanmaz Çelik Fan, TFT Ekran |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.87 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Açık Kapıda Derinlik | 1040 mm |
| Ağırlık | 37 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Bosch HBG655NW1 Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |