Bosch HBJN10YB2R
21.733 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
7
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 21.733 TL |
Bosch HBJN10YB2R Satıcı Fiyatları
Bosch HBJN10YB2R Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: kapidakifirsat
21.733 TL
Ücretsiz Kargo
40 dk önce
Bosch Hbjn10yb2r Fırın Ankastre Neoklassik Siyah
Satıcı: Beyazon
21.823 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Bosch HBJN10YB2R 66 LT Ankastre Fırın
Satıcı: kapidakifirsat
22.680 TL
Ücretsiz Kargo
27 dk önce
Bosch HBJN10YB2R NeoKlassik Siyah Ankastre Fırın Serie 4
Satıcı: buyurgelsin
23.436 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Bosch HBJN10YB2R NeoKlassik Siyah Ankastre Fırın Serie 4
Satıcı: Final Price
24.994 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Bosch HBJN10YB2R 66 LT Ankastre Fırın
Satıcı: istanbulankastreltd
25.200 TL
Ücretsiz Kargo
27 dk önce
Bosch Serie 4 Ankastre Fırın 60 x 60 cm NeoKlassik, Siyah
Satıcı: İstanbulankastre
27.484 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Hbjn10yb2r Serie 4 Ankastre Fırın 60 X 60 Cm Neoklasik, Siyah
Satıcı: İstanbul Ankastre
27.761 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Bosch HBJN10YB2R Ankastre Fırın
Satıcı: saracoglubeyazesya
29.219 TL
Ücretsiz Kargo
40 dk önce
Bosch HBJN10YB2R 66L Ankastre Fırın
Satıcı: Derya Home
29.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
21.733 TL
Güncel Fiyat
21.733 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Bosch HBJN10YB2R Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 7 |
| Hacim | 66 lt |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Emaye Tepsi, Gömülebilir Düğmeler, Kombi Tel Izgara, Teleskopik Ray, Universal Tava, 3D Pişirme Özelliği, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu, Üst Isıtıcı, Yavaş Kapanma Sistemi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
TASARIM
| Özel Tasarım | Retro/Rustik |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 32.7 kg |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Bosch HBJN10YB2R Ankastre Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Bosch HBJN10YB2R Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |