Bosch HIF534EB3T
19.174 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 19.174 TL |
Bosch HIF534EB3T Satıcı Fiyatları
Bosch Hıf534eb3t Siyah Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: Truva ev aletleri
19.174 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Bosch HIF534EB3T Fırın Ankastre Siyah
Satıcı: canpolmuhendislik
19.620 TL
Ücretsiz Kargo
52 dk önce
Bosch Hıf534eb3t Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: Haksam35
20.160 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Bosch HIF534EB3T Siyah Buhar Destekli Ankastre Fırın
Satıcı: Todo Home
20.299 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Bosch HIF534EB3T Fırın Ankastre Siyah
Satıcı: todohome
20.339 TL
Ücretsiz Kargo
52 dk önce
Bosch HIF534EB3T Siyah Buhar Destekli Ankastre Fırın
Satıcı: kapidakifirsat
29.652 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
İlk Fiyat
19.174 TL
Güncel Fiyat
19.174 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Bosch HIF534EB3T Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Kombi Tel Izgara, Teleskopik Ray, Universal Tava, Air Fry Tepsisi, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu, Kırmızı LED Ekran |
FIRIN
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 34.4 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Bosch HIF534EB3T Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |