Bosch HRG7361B1
76.994 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
71 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 76.994 TL |
Bosch HRG7361B1 Satıcı Fiyatları
Bosch HRG7361B1 Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: Final Price
76.994 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Bosch HRG7361B1 Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: No1 Shopping Center
83.699 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Bosch Hrg7361b1 Fırın Ankastre Serie 8 Siyah
Satıcı: Beyazon
88.496 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Bosch HRG7361B1 71 LT Ankastre Fırın
Satıcı: No1 Shopping Centre
97.019 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Bosch HRG7361B1 Fırın Ankastre Serie 8 Siyah
Satıcı: kapidakifirsat
97.491 TL
Ücretsiz Kargo
30 dk önce
İlk Fiyat
76.994 TL
Güncel Fiyat
76.994 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Bosch HRG7361B1 Avantajları
- 71 litre geniş iç hacim
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Hacim | 71 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Emaye Tepsi, Kombi Tel Izgara, Sıcak Tutma Fonksiyonu, Soğuk Hava Fanı, Universal Tava, Atıl Isı Göstergesi, Buhar Fonksiyonlu, Hassas Sıcak Hava, Hızlı Ön Isıtma, Ön Kapak Isısı Maksimum 40° C, Otomatik Pizza Programı, TFT Ekran, Üst Isıtıcı, WiFiConn@ct |
FIRIN
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 45.6 kg |