Bosch HSG7584B1
93.030 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
71 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A+
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 93.030 TL |
Bosch HSG7584B1 Satıcı Fiyatları
Bosch HSG7584B1 Siyah Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: senalpazar
93.030 TL
Ücretsiz Kargo
43 dk önce
Bosch Hsg7584b1 Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: Truva ev aletleri
93.184 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
93.030 TL
Güncel Fiyat
93.030 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Bosch HSG7584B1 Avantajları
- 71 litre geniş iç hacim
- A+ enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Hacim | 71 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Emaye Tepsi, Hızlı Isıtma, Sıcak Tutma Fonksiyonu, Soğuk Hava Fanı, Tel Izgara, Teleskopik Tepsi Rafı, Universal Tava, Atıl Isı Göstergesi, Buhar Fonksiyonlu, Emniyet İçin Kendi Kendine Kapanma, Ön Kapak Isısı Maksimum 40° C, Otomatik Durdurma, Otomatik Pizza Programı, TFT Ekran, Üst Isıtıcı, WiFiConn@ct |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Enerji Tüketimi | 0.69 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 44.9 kg |