Bosch HUA717BA0T
17.624 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
76 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 17.624 TL |
Bosch HUA717BA0T Satıcı Fiyatları
Bosch Hua717ba0t Siyah Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: beyazstore
17.624 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Bosch Hua717ba0t Ankastre Fırın Buhar Destekli Siyah
Satıcı: Beyazon
17.627 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Bosch Serie 4 HUA717BA0T 76 LT Buhar Destekli Ankastre Fırın
Satıcı: istanbulankastreltd
17.899 TL
Ücretsiz Kargo
25 dk önce
BOSCH HUA717BA0T 76LT BUHAR DESTEKLİ ANKASTRE FIRIN SİYAH
Satıcı: kapidakifirsat
17.953 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
Bosch Serie 4 HUA717BA0T 76 LT Buhar Destekli Ankastre Fırın
Satıcı: kapidakifirsat
18.239 TL
Ücretsiz Kargo
25 dk önce
Bosch HUA717BA0T 76 Lt Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: Final Price
18.401 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
Bosch HUA717BA0T 76 Lt Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: tunahangrup
19.215 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
Bosch -Bosch Ankastre Fırın,76 Lt
Satıcı: İstanbulankastre
19.240 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Bosch HUA717BA0T Ankastre Fırın
Satıcı: TuTech İstanbul
20.007 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
Bosch -Bosch Ankastre Fırın,76 Lt
Satıcı: Aslanbey DTM
20.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
17.624 TL
Güncel Fiyat
17.624 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Bosch HUA717BA0T Avantajları
- 76 litre geniş iç hacim
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 76 lt |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Kombi Tel Izgara, Universal Tava, Buharlı Pişirme, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu, LCD Ekran, 3D Sıcak Hava Dolaşımı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.83 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 31.4 kg |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Bosch HUA717BA0T Ankastre Fırın Enerji Etiketi |