Bosch HUA736EA0T
20.749 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
76 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 20.749 TL |
Bosch HUA736EA0T Satıcı Fiyatları
Bosch Hua736ea0t Serie 4 Buhar Destekli Ankastre Fırın 60 X 60 Cm Siyah
En Ucuz
Satıcı: Alya Teknoloji
20.749 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Bosch HUA736EA0T 76 LT Buhar Destekli Ankastre Fırın
Satıcı: istanbulankastreltd
21.125 TL
Ücretsiz Kargo
26 dk önce
Bosch HUA736EA0T 76 LT Buhar Destekli Ankastre Fırın
Satıcı: esyamarketi
21.329 TL
Ücretsiz Kargo
26 dk önce
Bosch Hua736ea0t Ankastre Fırın Buhar Destekli Siyah
Satıcı: MRT BEYAZ EŞYA
21.549 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Bosch HUA736EA0T Ankastre Fırın Buhar Destekli Siyah
Satıcı: Final Price
22.384 TL
Ücretsiz Kargo
39 dk önce
Bosch HUA736EA0T Ankastre Fırın Buhar Destekli Siyah
Satıcı: tunahangrup
22.500 TL
Ücretsiz Kargo
39 dk önce
Bosch HUA736EA0T Ankastre Fırın Buhar Destekli Siyah
Satıcı: Mila
22.907 TL
Ücretsiz Kargo
39 dk önce
Bosch HUA736EA0T Ankastre Fırın Buhar Destekli Siyah
Satıcı: kapidakifirsat
22.998 TL
Ücretsiz Kargo
39 dk önce
Bosch 76 Lt Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: KARDA
23.590 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Bosch 76 Lt Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: İstanbulankastre
23.594 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
20.749 TL
Güncel Fiyat
20.749 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Bosch HUA736EA0T Avantajları
- 76 litre geniş iç hacim
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Hacim | 76 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Kombi Tel Izgara, Teleskopik Tepsi Rafı, Universal Tava, 3D Pişirme Özelliği, Air Fry Tepsisi, Atıl Isı Göstergesi, Buharlı Pişirme, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu, LCD Ekran, Pizza Modu |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.83 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 33.2 kg |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Bosch HUA736EA0T Ankastre Fırın Enerji Etiketi |