Bosch HXR391H51T
31.606 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
66 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Inox
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 31.606 TL |
Bosch HXR391H51T Satıcı Fiyatları
Bosch Hxr391h51t A Enerji Sınıfı 66L Gazlı/Elektrikli Solo Fırın
En Ucuz
Satıcı: Tunahan Grup-Marmara
31.606 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Bosch HXR391H51T Inox Ocaklı Fırın
Satıcı: kapidakifirsat
31.998 TL
Ücretsiz Kargo
45 dk önce
Bosch HXR391H51T 66 L Gazlı Elektrikli Solo Fırın Inox
Satıcı: tunahangrup
32.199 TL
Ücretsiz Kargo
31 dk önce
Bosch Hxr391h51t Fırın Solo Gazlı/Elektrikli Inox
Satıcı: Beyazon
32.799 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Bosch HXR391H51T 66 L Gazlı Elektrikli Solo Fırın Inox
Satıcı: kapidakifirsat
33.390 TL
Ücretsiz Kargo
31 dk önce
Bosch HXR391H51T A Enerji Sınıfı 66L Gazlı/elektrikli Solo Fırın
Satıcı: fırsatderyası
34.390 TL
Ücretsiz Kargo
39 dk önce
Bosch HXR391H51T A Enerji Sınıfı 66L Gazlı/elektrikli Solo Fırın
Satıcı: tunahangrup
34.399 TL
Ücretsiz Kargo
34 dk önce
Bosch HXR391H51T 66L Gazlı/Elektrikli Solo Fırın
Satıcı: yılmazev2
38.150 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
31.606 TL
Güncel Fiyat
31.606 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Bosch HXR391H51T Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Solo |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | 3D Pişirme Özelliği, Elektrikli Fırın, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
OCAK
| Elektrikli Göz | Yok |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Ağırlık | 47.3 kg |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Bosch HXR391H51T Solo Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Bosch HXR391H51T Solo Fırın Kullanım Kılavuzu |