Electrolux LOD8P39Z
44.570 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A+
Genişlik
594 mm
Yükseklik
594 mm
Derinlik
569 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 44.570 TL |
Electrolux LOD8P39Z Satıcı Fiyatları
Electrolux-Lod8p39z Surroundcook With Steambake Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: ANKASTREGRUP
44.570 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
44.570 TL
Güncel Fiyat
44.570 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Electrolux LOD8P39Z Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- A+ enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Hacim | 72 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Alt Isıtıcı, Emaye Tepsi, Teleskopik Ray, Arka Duvarda Kendi Kendini Temizleme Özelliği, Atıl Isı Göstergesi, Çok dilli fırın göstergesi, Damlama Tepsisi, Demo Modu, Fanlı Pişirme, Hafıza Fonksiyonu, Otomatik Sıcaklık Önerisi, Pirolitik Temizleme Sistemi, Pişirme Süresi Ayarı, Soğutma Fanı, Turbo Fan, Üst Isıtıcı, Yemek Ölçer Sensörü, Yumuşak Kapak Sistemi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Enerji Tüketimi | 0.69 kWh/Çevrim |
| Aynı Anda Pişirebilme | 3 |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 594 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 569 mm |
| Ağırlık | 32 kg |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Electrolux LOD8P39Z Ankastre Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Electrolux LOD8P39Z Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |