Eminçelik AO2160PPW60
11.649 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
70 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
580 mm
Derinlik
565 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 11.649 TL |
Eminçelik AO2160PPW60 Satıcı Fiyatları
Eminçelik Ao2160ppw60 Ankastre Fırın Beyaz
Satıcı: SEFA HOME
11.649 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
11.649 TL
Güncel Fiyat
11.649 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Eminçelik AO2160PPW60 Avantajları
- 70 litre geniş iç hacim
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 70 lt |
| Diğer Özellikler | Derin Tepsi, Sığ Tepsi, Soğutma Fanı, Termostat Ayarı, Turbo Fan, 1 Krom Izgara |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Yok |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Yok |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 580 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 565 mm |