Çetintaş Evii GR5264 TS
13.440 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
—
Fonksiyon
10
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
598 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
556 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 13.440 TL |
Çetintaş Evii GR5264 TS Satıcı Fiyatları
Çetintaş Evii GR5264 Ts Af (Yağsız Fritöz ) Ankastre Fırın
Satıcı: SELÇUK TİCARET
13.440 TL
Ücretsiz Kargo
7 dk önce
İlk Fiyat
13.440 TL
Güncel Fiyat
13.440 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Çetintaş Evii GR5264 TS Avantajları
- 10 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 10 |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Emaye Tepsi, Soğuk Hava Fanı, Tel Izgara, Tel Raf Sistemi, Turbo Fan, Üst Isıtıcı, Yağsız Kızartma Aparatı |
FIRIN
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Derinlik | 556 mm |