Hafele Gourmet
38.631 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
78 lt
Fonksiyon
9
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
575 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 38.631 TL |
Hafele Gourmet Satıcı Fiyatları
Hafele Gourmet 78 Lt. Siyah Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: ANKASTREZONE
43.742 TL
1 saat önce
Hafele Gourmet 78 Lt. Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: ANKASTREZONE
38.631 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Hafele Gourmet 78 Lt. Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: ANKASTREZONE
40.571 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Hafele Gourmet 78 Lt. Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: ANKASTREZONE
41.012 TL
Ücretsiz Kargo
31 dk önce
İlk Fiyat
38.631 TL
Güncel Fiyat
38.631 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Hafele Gourmet Avantajları
- 78 litre geniş iç hacim
- 9 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 9 |
| Hacim | 78 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Derin Tepsi, Standart Tepsi, Tel Izgara, Teleskopik Ray, Alarm, Buharlı Temizleme, Çıkarılabilir Cam Kapak, Çıkarılabilir Tel Raf, Katalitik Panel, LED Ekran, Multifonksiyon, Turbo Fan, Yumuşak Kapak Sistemi, 4 Kademeli Raf |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.83 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 575 mm |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Hafele Gourmet Ankastre Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Hafele Gourmet Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |