Hoover HOT3051WI/E
9.890 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
65 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
568 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 9.890 TL |
Hoover HOT3051WI/E Satıcı Fiyatları
Hoover Hot 3051WI/E Ankastre Fırın Beyaz
En Ucuz
Satıcı: artteknoplus
9.890 TL
Ücretsiz Kargo
46 dk önce
Hoover HOT3051WI/E Ankastre Fırın - Beyaz
Satıcı: Hoover Türkiye
13.462 TL
Ücretsiz Kargo
34 dk önce
İlk Fiyat
9.890 TL
Güncel Fiyat
9.890 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Hoover HOT3051WI/E Avantajları
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 65 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 568 mm |
| Ağırlık | 27.9 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Hoover HOT3051WI/E Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |