Kumtel B66S2
6.219 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
58 lt
Fonksiyon
3
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
600 mm
Derinlik
560 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 6.219 TL |
Kumtel B66S2 Satıcı Fiyatları
Kumtel B66-S2 Ankastre Fırın, Siyah
En Ucuz
Satıcı: Amazon.com.tr
6.370 TL
Ücretsiz Kargo
23 dk önce
KUMTEL B66-S2 Siyah Ankastre Fırın Cam
En Ucuz
Satıcı: BORAKS
6.219 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Kumtel B66-S2 Siyah Cam Ankastre Fırın
Satıcı: KUTLAY TİCARET
8.063 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
6.219 TL
Güncel Fiyat
6.219 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Kumtel B66S2 Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
Dezavantajları
- 3 fonksiyon sayısı sınırlı olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 3 |
| Hacim | 58 lt |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Yok |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Yok |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 600 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 560 mm |