Miele DGC 7860
385.011 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
68 lt
Fonksiyon
24
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
560 mm
Derinlik
550 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 385.011 TL |
Miele DGC 7860 Satıcı Fiyatları
Miele DGC 7860 Çelik Kombi Buharlı Fırın - Gri
Satıcı: InteriaDesignStore
385.011 TL
Ücretsiz Kargo
34 dk önce
İlk Fiyat
385.011 TL
Güncel Fiyat
385.011 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Miele DGC 7860 Avantajları
- 24 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 24 |
| Hacim | 68 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Cam İç Kapak, Hızlı Isıtma, Sıcak Tutma Fonksiyonu, Alarm, SoftClose, Buharlı Pişirme, Hızlı Ön Isıtma, Sıcaklık Kontrolü, Üst Isıtıcı, WiFiConn@ct |
FIRIN
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 560 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 550 mm |