Profilo FRMA234S
14.511 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
7
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 14.511 TL |
Profilo FRMA234S Satıcı Fiyatları
Profilo Frma234s Siyah Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: Explore Dtm İstanbul
14.511 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Profilo FRMA234S 66 L Ankastre Fırın
Satıcı: profilomagaza
14.850 TL
Ücretsiz Kargo
22 dk önce
Profilo FRMA234S 66 L Ankastre Fırın
Satıcı: exploreavm
14.850 TL
Ücretsiz Kargo
22 dk önce
Profilo Frma234s Ankastre Fırın-Siyah
Satıcı: Explore Avm
14.963 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Profilo FRMA234S 66 Lt 7 Programlı Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: ENSU
15.074 TL
Ücretsiz Kargo
40 dk önce
Profilo PROFİLO FRMA234S ANKASTRE FIRIN-SİYAH
Satıcı: Kurumsal Mağaza
15.099 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Profilo FRMA234S 66 Lt 7 Programlı Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: İlekaAVM
15.345 TL
Ücretsiz Kargo
40 dk önce
Profilo FRMA234S 66 Lt 7 Programlı Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: kapidakifirsat
15.998 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Profilo PROFİLO FRMA234S ANKASTRE FIRIN-SİYAH
Satıcı: Explore Avm
16.300 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Profilo FRMA234S 66 Lt 7 Programlı Siyah Ankastre Fırın
Satıcı: SEFA HOME
20.608 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
İlk Fiyat
14.511 TL
Güncel Fiyat
14.511 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Profilo FRMA234S Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 7 |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Alt Isıtıcı, Emaye Tepsi, Kombi Tel Izgara, Universal Tava, Eco Sıcak Hava, Halojen Lamba, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu, LED Ekran, 3D Sıcak Hava Dolaşımı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 32.6 kg |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Profilo FRMA234S Ankastre Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Profilo FRMA234S Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |