Profilo FRSA325B1
16.208 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 16.208 TL |
Profilo FRSA325B1 Satıcı Fiyatları
Profilo Frsa325b1 66 L Ankastre Fırın
Satıcı: VEYİSOĞLU
16.208 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
16.208 TL
Güncel Fiyat
16.208 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Profilo FRSA325B1 Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Kombi Tel Izgara, Teleskopik Ray, Tepsi, Universal Tava, 3D Pişirme Özelliği, Buharlı Pişirme, Hassas Sıcak Hava, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu, Kırmızı LED Ekran, Üst Isıtıcı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
OCAK
| Elektrikli Göz | Yok |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 32.9 kg |