Profilo FRTA113I
12.096 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 12.096 TL |
Profilo FRTA113I Satıcı Fiyatları
Profilo Ankastre Fırın Frta113ı İnox 66Lt
En Ucuz
Satıcı: Bi Dünya Eşya
12.096 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Profilo Frta113ı 6 Programlı Ankastre Fırın
Satıcı: AnkaraBeyaz
17.024 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
12.096 TL
Güncel Fiyat
12.096 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Profilo FRTA113I Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Hacim | 66 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Üst Isıtıcı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.98 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Açık Kapıda Derinlik | 1010 mm |
| Ağırlık | 32 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Profilo FRTA113I Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |