Profilo FRTA113S
17.024 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 17.024 TL |
Profilo FRTA113S Satıcı Fiyatları
Profilo Frta113s 66 Lt Ankastre Fırın
Satıcı: AnkaraBeyaz
17.024 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
17.024 TL
Güncel Fiyat
17.024 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Profilo FRTA113S Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Hacim | 66 lt |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.98 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Açık Kapıda Derinlik | 1010 mm |
| Ağırlık | 32 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Profilo FRTA113S Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |