Profilo FRTA122J
22.400 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 22.400 TL |
Profilo FRTA122J Satıcı Fiyatları
Profilo Frta122j 6 Programlı Çelik Ankastre Fırın
Satıcı: ERDOĞAN AVM GAZİANTEP
22.400 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
22.400 TL
Güncel Fiyat
22.400 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Profilo FRTA122J Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Cam İç Kapak, Emaye Tepsi, Gömülebilir Düğmeler, Hızlı Isıtma, Kombi Tel Izgara, Soğuk Hava Fanı, Universal Tava, Halojen Lamba, LED-Dokunmatik Ekran, Ön Kapak Isısı Maksimum 50° C |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.98 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Açık Kapıda Derinlik | 1010 mm |
| Ağırlık | 31 kg |