Regal AF 7965 GC
16.999 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
69 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
575 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 28-05-2026 | 16.999 TL |
Regal AF 7965 GC Satıcı Fiyatları
Regal Af 7965 Gc A Enerji Sınıfı Elektroturbo - Gri
Satıcı: LİMOBRAMA - VESTEL YETKİLİ ONLİNE BAYİ
16.999 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
İlk Fiyat
16.999 TL
Güncel Fiyat
16.999 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
28/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Regal AF 7965 GC Avantajları
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Elektrikli |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 69 lt |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Derin Tepsi, Dijital Ekran, İç Izgara, Yoğurt ve Ekmek Yapma Fonksiyonu, Buharlı Temizleme, Çift Camlı Kapak, Çıkarılabilir İç Kapak Camı, Elektroturbo Fırın, Sebze Ve Meyve Kurutma, Sığ Tepsi, Tel Raf Sistemi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Yok |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
OCAK
| Elektrikli Göz | Yok |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 575 mm |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Regal AF 7965 GC Ankastre Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Regal AF 7965 GC Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |