Samsung NV60K5140BW
15.880 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
60 lt
Fonksiyon
7
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
545 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 15.880 TL |
Samsung NV60K5140BW Satıcı Fiyatları
Samsung Nv60K5140Bw/Tr Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: BEMBEYAZ SHOP
15.880 TL
Ücretsiz Kargo
47 dk önce
SAMSUNG NV60K5140BW/TR Fırın 7 Pişirme Fonksiyonlu 60L - Beyaz
Satıcı: DAPASHOP
16.088 TL
Ücretsiz Kargo
37 dk önce
SAMSUNG NV60K5140BW/TR Fırın 7 Pişirme Fonksiyonlu 60L - Beyaz
Satıcı: KÜPELİ SAMSUNG
16.136 TL
Ücretsiz Kargo
37 dk önce
Samsung NV60K5140BW/TR 60 LT Elektrikli Ankastre Fırın
Satıcı: SamsungTürkiye
16.434 TL
Ücretsiz Kargo
34 dk önce
Samsung Nv60K5140Bw/Tr Ankastre Fırın
Satıcı: Samsung Türkiye
16.799 TL
Ücretsiz Kargo
47 dk önce
Samsung Nv60k5140bw/Tr 60 Lt. Beyaz Ankastre Fırın
Satıcı: Gizerler
16.869 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Samsung ANKASTRE FIRIN NV60K5140BW/TR
Satıcı: Marketkolik
17.801 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Samsung ANKASTRE FIRIN NV60K5140BW/TR
Satıcı: Samsung Türkiye
18.260 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Samsung Nv60k5140bw Beyaz Elektrikli Fırın
Satıcı: SERİNAL PALLADİUM
18.726 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
15.880 TL
Güncel Fiyat
15.880 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Samsung NV60K5140BW Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 7 |
| Hacim | 60 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Katalitik Temizleme Sistemi, Tel Raf Sistemi, Üst Isıtıcı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.76 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 545 mm |
| Ağırlık | 30.7 kg |