Silverline BO65E5W01
34.048 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
72 lt
Fonksiyon
14
Enerji Sınıfı
A+
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
547 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 34.048 TL |
Silverline BO65E5W01 Satıcı Fiyatları
Silverline Bo65e5w01 Beyaz Cam Ankastre Fırın 14 Program Multifonksiyonel
En Ucuz
Satıcı: AnkastReyon
34.048 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Silverline BO65E5W01 Beyaz Cam Ankastre Fırın 14 Program Multifonksiyonel
Satıcı: AnkastReyon
39.060 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
İlk Fiyat
34.048 TL
Güncel Fiyat
34.048 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Silverline BO65E5W01 Avantajları
- 72 litre geniş iç hacim
- 14 farklı pişirme fonksiyonu
- A+ enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 14 |
| Hacim | 72 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Multifonksiyonel Fırın, Katalitik Temizleme Sistemi, Otomatik Devre Kesici Termostat, Rustik Görünümlü Multi Turbo Fırın, Soğuk Kapak Sistemi, 3D Sıcak Hava Dolaşımı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Enerji Tüketimi | 0.55 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Yok |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 547 mm |
| Ağırlık | 26.9 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Silverline BO65E5W01 Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |