Simfer 8244
18.649 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
76 lt
Fonksiyon
11
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
596 mm
Yükseklik
611 mm
Derinlik
595 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 18.649 TL |
Simfer 8244 Satıcı Fiyatları
Ank.fırın Steam Master Siyah Cam Dij.saat
En Ucuz
Satıcı: SİMFER
18.649 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Simfer Ank.Fırın Steam Master Siyah Cam Dij.Saat
Satıcı: Simfer
19.954 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
İlk Fiyat
18.649 TL
Güncel Fiyat
18.649 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Simfer 8244 Avantajları
- 76 litre geniş iç hacim
- 11 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 11 |
| Hacim | 76 lt |
| Diğer Özellikler | Derin Tepsi, Gömülebilir Düğmeler, Standart Tepsi, Tel Izgara, Teleskopik Tepsi Rafı, Air Fry Tepsisi, Buharlı Pişirme, Çıkarılabilir İç Kapak Camı, Çıkarılabilir Tel Raf, Dokunmatik Kontrol, Emaye İç Yüzey, XXL 5 Tepsi Raflı, 3 Camlı Soğuk Kapak Sistemi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Aynı Anda Pişirebilme | 5 |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 611 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Derinlik | 595 mm |