Simfer SB8225
15.299 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
4
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
611 mm
Yükseklik
558 mm
Derinlik
595 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 15.299 TL |
Simfer SB8225 Satıcı Fiyatları
Simfer SB8225 Diamond 66 LT Ankastre Fırın Gümüş
Satıcı: agshop
15.299 TL
Ücretsiz Kargo
49 dk önce
İlk Fiyat
15.299 TL
Güncel Fiyat
15.299 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Simfer SB8225 Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
Dezavantajları
- 4 fonksiyon sayısı sınırlı olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 4 |
| Hacim | 66 lt |
| Diğer Özellikler | Mekanik Zamanlayıcı, Standart Tepsi, Tel Izgara, Çıkarılabilir Cam Kapak, Tel Raf Sistemi, Turbo Fırın, 3 Camlı Soğuk Kapak Sistemi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Yok |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 558 mm |
| Genişlik | 611 mm |
| Derinlik | 595 mm |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Simfer SB8225 Ankastre Fırın Enerji Etiketi |