Termikel BO O6558 B
30.691 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
67 lt
Fonksiyon
11
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
570 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 30.691 TL |
Termikel BO O6558 B Satıcı Fiyatları
Termikel BO O6558 B Gurme Ankastre Fırın - Siyah
Satıcı: bystok
30.691 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
İlk Fiyat
30.691 TL
Güncel Fiyat
30.691 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Termikel BO O6558 B Avantajları
- 11 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 11 |
| Hacim | 67 lt |
| Diğer Özellikler | Soğuk Hava Fanı, Tel Izgara, Tepsi, Dijital Zamanlayıcı, Soğuk Kapak, Tavuk Çevirme Sistemi, Termostat Ayarı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 570 mm |