Tommatech TAF6006BSM
15.619 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
60 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
560 mm
Yükseklik
590 mm
Derinlik
550 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 15.619 TL |
Tommatech TAF6006BSM Satıcı Fiyatları
Tommatech Taf6006Bsm Ankastre Elektrikli Fırın 60 Cm Siyah Cam
En Ucuz
Satıcı: Tommatech Home
15.619 TL
Ücretsiz Kargo
56 dk önce
Tommatech Taf6006bsm Ankastre Elektrikli Fırın 60 Cm Siyah Cam
Satıcı: Tommatech Home
16.508 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
İlk Fiyat
15.619 TL
Güncel Fiyat
15.619 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Tommatech TAF6006BSM Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 60 lt |
| Diğer Özellikler | Derin Tepsi, İç Izgara, Standart Tepsi, 3D Pişirme Özelliği, Buharlı Pişirme, Fry Art Tepsisi, 2 Camlı Ön Kapak |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Yok |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 590 mm |
| Genişlik | 560 mm |
| Derinlik | 550 mm |
| Ağırlık | 29 kg |