Vestel AF-97106 S
14.507 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
75 lt
Fonksiyon
10
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
575 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 14.507 TL |
Vestel AF-97106 S Satıcı Fiyatları
Vestel AF-97106 S 78 Lt A Enerji Sınıfı Ankastre Fırın - Siyah
Satıcı: Büyükdere Ticaret
14.507 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
İlk Fiyat
14.507 TL
Güncel Fiyat
14.507 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Vestel AF-97106 S Avantajları
- 75 litre geniş iç hacim
- 10 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 10 |
| Hacim | 75 lt |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Multifonksiyonel Fırın, Alt Isıtıcı, Teleskopik Tepsi Rafı, Çıkarılabilir İç Kapak Camı, Çıkarılabilir Tel Raf, İç Isıyı Koruyan Low-e Cam, Katalitik Panel, Sebze Ve Meyve Kurutma, Sığ Tepsi, Sous Vide Teknolojisi, Üst Isıtıcı, Yoğurt Yapma Özelliği, 1 Adet Yapışmaz Tepsi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.83 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Yok |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 575 mm |
| Ağırlık | 30.7 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Vestel AF-97106 S Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |