Vestel AF-97862 S-LF
25.575 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
73 lt
Fonksiyon
10
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
550 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
557 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 25.575 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Vestel AF-97862 S-LF Avantajları
- 73 litre geniş iç hacim
- 10 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 10 |
| Hacim | 73 lt |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Multifonksiyonel Fırın, Derin Tepsi, Teleskopik Ray, Yoğurt ve Ekmek Yapma Fonksiyonu, Çıkarılabilir İç Kapak Camı, Hamur Şefi Teknolojisi, Sebze Ve Meyve Kurutma, Sığ Tepsi, Wi-Fi Pişirme Kontrolü, Yumuşak Kapak Sistemi |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.81 kWh/Çevrim |
| Aynı Anda Pişirebilme | 4 |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 550 mm |
| Derinlik | 557 mm |
DOKÜMAN
| Enerji Etiketi | Vestel AF-97862 S-LF Ankastre Fırın Enerji Etiketi |
| Kullanım Kılavuzu | Vestel AF-97862 S-LF Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |