Vinola MOFA.501.111.02
9.999 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
595 mm
Yükseklik
598 mm
Derinlik
584 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 9.999 TL |
Vinola MOFA.501.111.02 Satıcı Fiyatları
Vinola MOFA.501.111.02 Beyaz Ankastre Fırın
Satıcı: HT ELEKTRONİK
9.999 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
İlk Fiyat
9.999 TL
Güncel Fiyat
9.999 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Vinola MOFA.501.111.02 Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 66 lt |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 598 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 584 mm |