Öztiryakiler OSOGF 8070 LP
99.121 TL
Fırın Tipi
Kuzine
Hacim
—
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
800 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
700 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 99.121 TL |
Öztiryakiler OSOGF 8070 LP Satıcı Fiyatları
Öztiryakiler 700 Seri Gazlı Fırınlı Kuzine, 4 Gözlü Gazlı Ocak, Osogf 8070 Lp
En Ucuz
Satıcı: MutfaKafe
99.121 TL
Ücretsiz Kargo
47 dk önce
Öztiryakiler 700 Seri Gazlı Fırınlı Kuzine, 4 Gözlü Gazlı Ocak, Osogf 8070 Lp
Satıcı: eMutfak
100.236 TL
Ücretsiz Kargo
47 dk önce
İlk Fiyat
99.121 TL
Güncel Fiyat
99.121 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Öztiryakiler OSOGF 8070 LP Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | LPG |
| Fırın Tipi | Kuzine |
FIRIN
| Air Fryer Fonksiyonu | Yok |
| Zamanlayıcı | Yok |
| Aydınlatma | Yok |
| Saat | Yok |
OCAK
| Elektrikli Göz | Yok |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
TASARIM
| Özel Tasarım | Endüstriyel |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 800 mm |
| Derinlik | 700 mm |
| Ağırlık | 120 kg |