Apple AirPods Max 2
36.973 TL
BağlantıKablosuz
Kulaklık TipiKulak Çevreleyen
Gürültü ÖnlemeAktif Gürültü Önleme (ANC)
Bluetooth5.3
Batarya20 saat
Ağırlık386 g
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 20-04-2026 | 36.973 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu kulaklık kimler için uygun?
Apple AirPods Max 2 modeli özellikle toplu taşımada ve seyahatte müzik dinleyenler, online toplantı ve telefon görüşmeleri yapanlar için uygundur.
Apple AirPods Max 2 Avantajları
- Aktif gürültü önleme (ANC) desteği
- 20 saat günlük kullanım için yeterli batarya
- Bluetooth 5.3 ile düşük gecikme ve stabil bağlantı
- Dahili mikrofon ile net telefon görüşmeleri
Dezavantajları
- 386 g ağırlık uzun kullanımlarda yorucu olabilir
GENEL BİLGİLER
| Aile | Apple AirPods |
| Seri | Apple AirPods Max |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet, Bilgisayar, TV, Akıllı Saat |
| Uyumluluk | Android, iOS, Mac |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sesli Asistan Özelliği | Siri Asistan |
| Sensör | Hareket Sensörü, Jiroskop, Optik Sensörü |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı, Kafa Bandı Yastığı, Dönebilen Kulaklıklar, Ekolayzır Modu, Ortam Sesi Modu, Derin Bas, Zengin Bas, Alüminyum Gövde, Hafızalı Kulak Yastığı, Hızlı Otomatik Cihaz Geçişi, Kafa Takibi, Konuşma Algılama, Otomatik Oynatma ve Duraklatma, Paslanmaz Çelik Kafa Bandı, Sesli Bildirim, Tekstil Kulak Yastığı, Uyarlanabilir Ses Kontrolü |
SES ÖZELLİKLERİ
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | Konumsal Ses (Spatial Audio) |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Örnekleme Derinliği | 24 bit |
| Örnekleme Frekansı | 48 kHz |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Sürücü Özellikleri | Neodimyum Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Yönü/Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Mikrofon Sayısı | 9 mikrofonlu |
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Yonga Seti | Apple H2 |
| Bluetooth Standardı | 5.3 |
| Bluetooth Özellikleri | AAC, SBC |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kablolu Kullanabilme | Var |
| Kullanım Süresi (Genel) | 20 saat |
| Şarj Tipi | USB-C |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Süresi | 5 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 1.5 sa |
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
| Aydınlatma | Yok |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol, Müzik Kontrol, Ses Kontrol |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Mavi, Mor, Turuncu, Bej |
| Ağırlık | 386.2 g |