Earldom BH50
800 TL
BağlantıKablosuz
Kulaklık TipiKanal İçi
Gürültü ÖnlemePasif Gürültü Önleme
Bluetooth -
Batarya60 saat
Ağırlık g
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 03-02-2026 | 800 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu kulaklık kimler için uygun?
Earldom BH50 modeli özellikle uzun süre şarj derdi yaşamak istemeyenler, online toplantı ve telefon görüşmeleri yapanlar için uygundur.
Earldom BH50 Avantajları
- Pasif gürültü yalıtımı ile ortam seslerini azaltır
- 60 saate varan çok uzun batarya süresi
- Kompakt kulak içi tasarım ile taşınabilir yapı
- Dahili mikrofon ile net telefon görüşmeleri
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
GENEL BİLGİLER
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android, iOS |
| Özellikler | Boyun Bandı, Mıknatıslı Sırt, LED Ekran, microSD Yuvası |
SES ÖZELLİKLERİ
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Hassasiyet | 108 dB |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Empedans | 16 Ohm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth | Var |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 60 saat |
| Bekleme Süresi (En Fazla) | 2160 saat |
| Şarj Tipi | USB |
| Şarj Süresi | 180 dk |
| Batarya (Kulaklık) | 600 mAh |
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol, Müzik Kontrol, Ses Kontrol |
| Renk Seçenekleri | Siyah |