Favors HD10
664 TL
BağlantıKablosuz
Kulaklık TipiKulak Üstü
Gürültü Önleme
Bluetooth -
Batarya6 saat
Ağırlık g
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 03-03-2026 | 664 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu kulaklık kimler için uygun?
Favors HD10 modeli özellikle online toplantı ve telefon görüşmeleri yapanlar, oyun ve uzun müzik dinleme seansları yapanlar için uygundur.
Favors HD10 Avantajları
- Kulak üstü tasarım ile güçlü ses izolasyonu
- Dahili mikrofon ile net telefon görüşmeleri
Dezavantajları
- Gürültü yalıtım olmadığı için gürültülü ortamlarda zorluk yaşayabilirsiniz.
- 6 saat batarya süresi yoğun kullanımda yetersiz kalabilir
GENEL BİLGİLER
| Kulaklık Tipi | Kulak Üstü |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android, iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Yok |
| Özellikler | FM Radyo, microSD Yuvası |
SES ÖZELLİKLERİ
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Çevresel Ses | Yok |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
| Hassasiyet | 108 dB |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Empedans | 32 Ohm |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Bluetooth | Var |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kablolu Kullanabilme | Var |
| Kullanım Süresi (Genel) | 6 saat |
| Şarj Tipi | USB |
| Şarj Süresi | 120 dk |
| Hızlı Şarj | Yok |
| Batarya (Kulaklık) | 240 mAh |
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
| Aydınlatma | Yok |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol, Müzik Kontrol, Ses Kontrol |
| Renk Seçenekleri | Siyah |