Gamepower Magnus V2
7.888 TL
BağlantıKablolu
Kulaklık TipiKulak Çevreleyen
Gürültü ÖnlemePasif Gürültü Önleme
Bluetooth -
Batarya -
Ağırlık g
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 20-04-2026 | 7.888 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu kulaklık kimler için uygun?
Gamepower Magnus V2 modeli özellikle online toplantı ve telefon görüşmeleri yapanlar için uygundur.
Gamepower Magnus V2 Avantajları
- Pasif gürültü yalıtımı ile ortam seslerini azaltır
- Dahili mikrofon ile net telefon görüşmeleri
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
GENEL BİLGİLER
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Kullanım Alanı | Bilgisayar |
| Uyumluluk | Windows, PlayStation, Xbox |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı, Kafa Bandı Yastığı |
SES ÖZELLİKLERİ
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Hassasiyet | 113 dB |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Empedans | 32 Ohm |
| Sürücü Çapı | 50 mm |
| Sürücü Özellikleri | Neodimyum Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | 20 Hz |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | 20 kHz |
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Konnektör Tipi | 3.5mm + USB-A |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak, 2 Jaklı |
| Kablo Uzunluğu | 230 cm |
| Bluetooth | Yok |
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Tipi | RGB |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Renk Seçenekleri | Siyah |