HyperX CloudX Chat
899 TL
BağlantıKablolu
Kulaklık TipiKulak Çevreleyen
Gürültü Önleme
Bluetooth -
Batarya -
Ağırlık123 g
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 03-03-2026 | 899 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu kulaklık kimler için uygun?
HyperX CloudX Chat modeli özellikle online toplantı ve telefon görüşmeleri yapanlar, hafif ve konforlu kulaklık arayanlar için uygundur.
HyperX CloudX Chat Avantajları
- Dahili mikrofon ile net telefon görüşmeleri
- 123 g hafif tasarım ile uzun süreli konfor
Dezavantajları
- Gürültü yalıtım olmadığı için gürültülü ortamlarda zorluk yaşayabilirsiniz.
GENEL BİLGİLER
| Aile | HyperX CloudX |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Uyumluluk | Windows, Xbox One |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı, Kafa Bandı Yastığı |
SES ÖZELLİKLERİ
| Ses Çıkışı | Mono |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Gürültü Engelleme Yok |
| Hassasiyet | 85 dB |
| Düşük Frekans (Bas) | 50 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 10 kHz |
| Empedans | 16 Ohm |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Sürücü Özellikleri | Neodimyum Sürücülü |
| Mikrofon | Var |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Özelliği | Esnek Mikrofon |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | 50 Hz |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | 18 kHz |
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak |
| Kablo Uzunluğu | 130 cm |
| Konnektör Kaplaması | Altın |
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kumanda | Var |
| Kumanda İşlevi | Ses Kontrol, Mikrofon Kontrol |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 123 g |