KZ EDC Pro
999 TL
BağlantıKablolu
Kulaklık TipiKanal İçi
Gürültü ÖnlemePasif Gürültü Önleme
Bluetooth -
Batarya -
Ağırlık g
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 20-04-2026 | 999 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu kulaklık kimler için uygun?
KZ EDC Pro modeli özellikle genel kullanım için kulaklık arayanlar için uygundur.
KZ EDC Pro Avantajları
- Pasif gürültü yalıtımı ile ortam seslerini azaltır
- Kompakt kulak içi tasarım ile taşınabilir yapı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
GENEL BİLGİLER
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet, Genel Kullanım |
| Uyumluluk | Android, iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Yok |
| Özellikler | Güçlü Bas, Kulak Kancası |
SES ÖZELLİKLERİ
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Çevresel Ses | Yok |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Hassasiyet | 108 dB |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 40 kHz |
| Empedans | 23.5 Ohm |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Mikrofon | Opsiyonel |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Yok |
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Kablo Özelliği | Sökülebilir Kablolu, OFC Kablolu, Gümüş Kaplamalı Kablolu, 2 Farklı Kablo |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
| Aydınlatma | Yok |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Kumanda | Opsiyonel |
| Renk Seçenekleri | Gri |